Veel 10 raamatut!

2. aprillil hakkas ilmuma LP uus raamatusari „Aegumatud armastuslood”. Koostöös Eesti suurima raamatukirjastusega Varrak panime kokku kauni romaanikollektsiooni, mis on nagu armastuse entsüklopeedia – õpetab armastust paremini tundma läbi maailma kirjandusklassika paremikku kuuluvate romaanide.

Suur tänu teile, head raamatusõbrad, LP sarja kogumise eest! Nagu mitmele meie suurele sarjale tavaks, oleme ka sellele valinud täienduseks mõned tõelised kirjanduspärlid. Täiuslikuks ilukirjandusteoseks peetud „Madame Bovary“ Gustave Flaubert'ilt, skandinaavia kirjanduse aegumatu klassika „Gösta Berlingi saaga“ Selma Lagerlöfilt, kirjandusmaailmas tõelise tormi vallandanud D. H. Lawrence'i „Lady Chatterley armuke“ ning vaimuka ja läbinägeliku Jane Austeni vast humoorikaim teos – „Northangeri klooster“ – on vaid mõned Varraku toimetajate abiga leitud aegumatutest lugudest. Siin saate tutvuda lähemalt veel kümne siirast lugemisrõõmu pakkuva romaaniga, mis võiks teie raamatukogus sarja jätkuna endale väärika koha leida!

Endiselt on iga raamatu hind ainult 5,99 eurot. Igal laupäeval ilmub koos LPga uus sarja raamat, mis on müügil nädal aega, kui enne otsa ei saa.