Head raamatusõbrad!

2. aprillil hakkas ilmuma LP uus raamatusari „Aegumatud armastuslood”. Koos Eesti suurima raamatukirjastusega Varrak oleme kokku pannud kauni romaanikollektsiooni, mis on nagu armastuse entsüklopeedia – õpetab armastust paremini tundma läbi 30 maailma kirjandusklassika paremikku kuuluva romaani.

See on kauni kujundusega kollektsioon kvaliteetset väärtkirjandust läbi aegade! Brontë, Tammsaare, Lessing, Traat, Remarque, Beekman, Austen ja mitmed teised klassikalised autorid kuuluvad igas kodus aukohale. Sarjas mõtestatakse lahti armastusega seotud õnnetunnet ja ootusi ning kombitakse piire, milleks inimene armastuse nimel võimeline on. Nende eriilmeliste raamatute käsitlus ei piirdu üksnes armastusega, sest inimsuhete ja tunnete skaala on palju avaram. Sari räägib inimestest, kes armastavad, kurvastavad, rõõmustavad, kahtlevad, pettuvad, püüavad kuidagi oma eluga toime tulla ning otsivad seda sageli nii tabamatut lähedust teise inimesega.

Sarja avaraamat on üks maailmakirjanduse kirglikumaid armastusromaane - Emily Brontë „Vihurimäe“, mis maksab poes vaid 0,99 eurot. Edasi on iga raamatu hind ainult 5,99 eurot. Igal laupäeval alates 2. aprillist ilmub koos LPga uus sarja raamat, mis on müügil nädal aega, kui enne otsa ei saa.